Министър Шишков съобщи кога ще има вода в населените места, пострадали от наводненията в Северна България
До края на днешния ден трябва да има вода в Севлиево и във всички обитаеми места, които пострадаха от наводненията в Северна България. Това съобщи в ефира на NOVA районният министър.
След 21:00 часа се чака да завършат строителните действия, след което да стартира да се цялостни водопровода.
" Колкото и неуместно да звучи във всички хранилища на ВиК дружествата няма такава железна тръба. И цялото държавно управление се ангажирахме с една тръба. Тази тръба пристигна от " Булгартрансгаз ", сподели Шишков.
Той изясни, че ВиК дружествата като цяло не употребяват железни тръби. " Но няма логичност в страната в никакъв случай да няма запас. Държавата в никакъв случай не е била подготвена и не е имала запас за каквото и да е ", разяснява Шишков.
ФОКУС , че Севлиево беше една от най-сериозно пострадалите от стихията общини, само че все пак ще съумеят да възстановят учебният развой на следващия ден.
След 21:00 часа се чака да завършат строителните действия, след което да стартира да се цялостни водопровода.
" Колкото и неуместно да звучи във всички хранилища на ВиК дружествата няма такава железна тръба. И цялото държавно управление се ангажирахме с една тръба. Тази тръба пристигна от " Булгартрансгаз ", сподели Шишков.
Той изясни, че ВиК дружествата като цяло не употребяват железни тръби. " Но няма логичност в страната в никакъв случай да няма запас. Държавата в никакъв случай не е била подготвена и не е имала запас за каквото и да е ", разяснява Шишков.
ФОКУС , че Севлиево беше една от най-сериозно пострадалите от стихията общини, само че все пак ще съумеят да възстановят учебният развой на следващия ден.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




